Eksporter

Vatten & Avfall i Malung-Sälen AB

Finansiell informasjon

Opplysningene kommer fra årsoppgjøret for selskapet med org.nr 556864-6284

* Regnskapstall (×1000) SEK

Regnskap 202412 202312
Antall måneder: 12 12
Driftsinntekter: 159 818 Revenue Up 150 629 Revenue Up
Finanskostnader: 9 662 Revenue Up 6 684 Revenue Up
Resultat før skatt: 8 037 Revenue Up 2 217 Revenue Up
Sum eiendeler: 750 332 Revenue Up 607 878 Revenue Up
Omløpsmidler: 81 113 Revenue Up 43 305 Revenue Up
Kortsiktig gjeld: 117 999 Revenue Up 93 736 Revenue Down
Egenkapital: 31 386 Revenue Up 25 116 Revenue Up
Aksjekapital: 20 000 20 000
Antall ansatte: 63 Revenue Up 55 Revenue Up

Nøkkeltall

Soliditet: 4,2% Revenue Up 4,1% Revenue Down
Driftsinntekter pr. ansatt: 2 537 Revenue Down 2 739 Revenue Up
Lønnsomhet: 5,0% Revenue Up 1,5% Revenue Up
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 25,6% Revenue Up 8,8% Revenue Up
Likviditetsgrad: 68,7% Revenue Up 46,2% Revenue Up
Totalkapitalrentabilitet (ROA): 2,4% Revenue Up 1,5% Revenue Up
Regnskap 202412
Antall måneder: 12
Driftsinntekter: 159 818
Finanskostnader: 9 662
Resultat før skatt: 8 037
Sum eiendeler: 750 332
Omløpsmidler: 81 113
Kortsiktig gjeld: 117 999
Egenkapital: 31 386
Aksjekapital: 20 000
Antall ansatte: 63

Nøkkeltall

Soliditet: 4,2%
Driftsinntekter pr. ansatt: 2 537
Lønnsomhet: 5,0%
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 25,6%
Likviditetsgrad: 68,7%
Totalkapitalrentabilitet (ROA): 2,4%