Eksporter

Tømrer- og Snedkerværkstedet. Løsning A/S

Finansiell informasjon

Opplysningene kommer fra årsoppgjøret for selskapet med Mva-reg.nr (VAT) DK11561942

* Regnskapstall (×1000) DKK

Regnskap 202509 202409 202309
Driftsinntekter: 0 0 0
Resultat før skatt: 1 743 Revenue Up 1 162 Revenue Up -854
Sum eiendeler: 14 093 Revenue Up 10 372 Revenue Up 10 255
Omløpsmidler: 12 411 Revenue Up 8 626 Revenue Up 7 675
Kortsiktig gjeld: 7 642 Revenue Up 5 440 Revenue Down 6 464
Egenkapital: 5 755 Revenue Up 4 299 Revenue Up 3 420
Aksjekapital: 500 500 500
Antall ansatte: 35 35 35

Nøkkeltall

Soliditet: 40,8% Revenue Down 41,4% Revenue Up 33,3%
Driftsinntekter pr. ansatt: 0 0 0
Lønnsomhet: INF% INF% Revenue Up -INF%
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 30,3% Revenue Up 27,0% Revenue Up -25,0%
Likviditetsgrad: 162,4% Revenue Up 158,6% Revenue Up 118,7%
Regnskap 202509
Driftsinntekter: 0
Resultat før skatt: 1 743
Sum eiendeler: 14 093
Omløpsmidler: 12 411
Kortsiktig gjeld: 7 642
Egenkapital: 5 755
Aksjekapital: 500
Antall ansatte: 35

Nøkkeltall

Soliditet: 40,8%
Driftsinntekter pr. ansatt: 0
Lønnsomhet: INF%
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 30,3%
Likviditetsgrad: 162,4%