Eksporter

Preventa Fastighetsservice och Måleri AB

Finansiell informasjon

Opplysningene kommer fra årsoppgjøret for selskapet med org.nr 556286-9254

* Regnskapstall (×1000) SEK

Regnskap 202504 202404 202304
Antall måneder: 12 12
Driftsinntekter: 26 690 Revenue Down 27 351 Revenue Up 26 381
Finanskostnader: 157 Revenue Down 192 Revenue Up 131
Resultat før skatt: 4 710 Revenue Up 3 301 Revenue Down 3 376
Sum eiendeler: 19 078 Revenue Up 17 646 Revenue Down 18 000
Omløpsmidler: 10 742 Revenue Up 9 092 Revenue Down 9 867
Kortsiktig gjeld: 8 253 Revenue Up 8 037 Revenue Down 8 560
Egenkapital: 9 282 Revenue Up 7 581 Revenue Up 7 180
Aksjekapital: 100 100 100
Antall ansatte: 31 Revenue Down 41 Revenue Down 42

Nøkkeltall

Soliditet: 48,7% Revenue Up 43,0% Revenue Up 39,9%
Driftsinntekter pr. ansatt: 861 Revenue Up 667 Revenue Up 628
Lønnsomhet: 17,6% Revenue Up 12,1% Revenue Down 12,8%
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 50,7% Revenue Up 43,5% Revenue Down 47,0%
Likviditetsgrad: 130,2% Revenue Up 113,1% Revenue Down 115,3%
Totalkapitalrentabilitet (ROA): 25,5% Revenue Up 19,8% Revenue Up 19,5%
Regnskap 202504
Antall måneder: 12
Driftsinntekter: 26 690
Finanskostnader: 157
Resultat før skatt: 4 710
Sum eiendeler: 19 078
Omløpsmidler: 10 742
Kortsiktig gjeld: 8 253
Egenkapital: 9 282
Aksjekapital: 100
Antall ansatte: 31

Nøkkeltall

Soliditet: 48,7%
Driftsinntekter pr. ansatt: 861
Lønnsomhet: 17,6%
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 50,7%
Likviditetsgrad: 130,2%
Totalkapitalrentabilitet (ROA): 25,5%