Eksporter

Hallstaviks VVS, Stefan Larsson AB

Finansiell informasjon

Opplysningene kommer fra årsoppgjøret for selskapet med org.nr 556544-7462

* Regnskapstall (×1000) SEK

Regnskap 202504 202404 202304
Antall måneder: 12 12
Driftsinntekter: 18 926 Revenue Down 19 954 Revenue Up 17 443
Finanskostnader: 8 Revenue Down 14 Revenue Up 3
Resultat før skatt: 1 314 Revenue Down 1 491 Revenue Up 1 470
Sum eiendeler: 6 448 Revenue Up 6 248 Revenue Up 5 863
Omløpsmidler: 6 157 Revenue Up 5 932 Revenue Up 5 432
Kortsiktig gjeld: 1 418 Revenue Down 1 815 Revenue Down 2 186
Egenkapital: 4 608 Revenue Up 4 086 Revenue Up 3 424
Aksjekapital: 100 100 100
Antall ansatte: 8 8 Revenue Up 7

Nøkkeltall

Soliditet: 71,5% Revenue Up 65,4% Revenue Up 58,4%
Driftsinntekter pr. ansatt: 2 366 Revenue Down 2 494 Revenue Up 2 492
Lønnsomhet: 6,9% Revenue Down 7,5% Revenue Down 8,4%
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 28,5% Revenue Down 36,5% Revenue Down 42,9%
Likviditetsgrad: 434,2% Revenue Up 326,8% Revenue Up 248,5%
Totalkapitalrentabilitet (ROA): 20,5% Revenue Down 24,1% Revenue Down 25,1%
Regnskap 202504
Antall måneder: 12
Driftsinntekter: 18 926
Finanskostnader: 8
Resultat før skatt: 1 314
Sum eiendeler: 6 448
Omløpsmidler: 6 157
Kortsiktig gjeld: 1 418
Egenkapital: 4 608
Aksjekapital: 100
Antall ansatte: 8

Nøkkeltall

Soliditet: 71,5%
Driftsinntekter pr. ansatt: 2 366
Lønnsomhet: 6,9%
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 28,5%
Likviditetsgrad: 434,2%
Totalkapitalrentabilitet (ROA): 20,5%