Eksporter

Castella S Industrilakering Eftf. ApS

Finansiell informasjon

Opplysningene kommer fra årsoppgjøret for selskapet med Mva-reg.nr (VAT) DK27287700

* Regnskapstall (×1000) DKK

Regnskap 202512 202412 202312
Driftsinntekter: 0 0 0
Resultat før skatt: 597 Revenue Down 984 Revenue Down 1 146
Sum eiendeler: 2 771 Revenue Up 2 727 Revenue Down 3 259
Omløpsmidler: 2 256 Revenue Up 2 132 Revenue Down 2 577
Kortsiktig gjeld: 1 108 Revenue Up 765 Revenue Down 1 054
Egenkapital: 1 636 Revenue Down 1 923 Revenue Down 2 162
Aksjekapital: 125 125 125
Antall ansatte: 7 7 7

Nøkkeltall

Soliditet: 59,0% Revenue Down 70,5% Revenue Up 66,3%
Driftsinntekter pr. ansatt: 0 0 0
Lønnsomhet: INF% INF% INF%
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 36,5% Revenue Down 51,2% Revenue Down 53,0%
Likviditetsgrad: 203,6% Revenue Down 278,7% Revenue Up 244,5%

Bedrifter med lignende produkter og tjenester samt med detaljerte opplysninger

Regnskap 202512
Driftsinntekter: 0
Resultat før skatt: 597
Sum eiendeler: 2 771
Omløpsmidler: 2 256
Kortsiktig gjeld: 1 108
Egenkapital: 1 636
Aksjekapital: 125
Antall ansatte: 7

Nøkkeltall

Soliditet: 59,0%
Driftsinntekter pr. ansatt: 0
Lønnsomhet: INF%
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 36,5%
Likviditetsgrad: 203,6%