Eksporter

Arboga Stadshotell Bar Matsal & Konferens AB

Finansiell informasjon

Opplysningene kommer fra årsoppgjøret for selskapet med org.nr 556824-1565

* Regnskapstall (×1000) SEK

Regnskap 202512 202412 202312
Antall måneder: 12 12
Driftsinntekter: 5 452 Revenue Down 5 689 Revenue Down 5 765
Finanskostnader: 2 2 Revenue Up 0
Resultat før skatt: 427 Revenue Down 502 Revenue Down 841
Sum eiendeler: 2 410 Revenue Down 2 509 Revenue Down 3 273
Omløpsmidler: 1 497 Revenue Down 1 639 Revenue Down 2 442
Kortsiktig gjeld: 311 Revenue Up 308 Revenue Down 479
Egenkapital: 2 035 Revenue Down 2 111 Revenue Down 2 677
Aksjekapital: 50 50 50
Antall ansatte: 3 3 Revenue Down 4

Nøkkeltall

Soliditet: 84,4% Revenue Up 84,1% Revenue Up 81,8%
Driftsinntekter pr. ansatt: 1 817 Revenue Down 1 896 Revenue Up 1 441
Lønnsomhet: 7,8% Revenue Down 8,8% Revenue Down 14,6%
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 21,0% Revenue Down 23,8% Revenue Down 31,4%
Likviditetsgrad: 481,4% Revenue Down 532,1% Revenue Up 509,8%
Totalkapitalrentabilitet (ROA): 17,8% Revenue Down 20,1% Revenue Down 25,7%
Regnskap 202512
Antall måneder: 12
Driftsinntekter: 5 452
Finanskostnader: 2
Resultat før skatt: 427
Sum eiendeler: 2 410
Omløpsmidler: 1 497
Kortsiktig gjeld: 311
Egenkapital: 2 035
Aksjekapital: 50
Antall ansatte: 3

Nøkkeltall

Soliditet: 84,4%
Driftsinntekter pr. ansatt: 1 817
Lønnsomhet: 7,8%
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 21,0%
Likviditetsgrad: 481,4%
Totalkapitalrentabilitet (ROA): 17,8%