Finansiell informasjon

Opplysningene kommer fra årsoppgjøret for selskapet med Mva-reg.nr (VAT) DK18133881

* Regnskapstall (×1000) DKK

Regnskap 202412 202312
Driftsinntekter: 538 492 Revenue Down 565 471 Revenue Up
Resultat før skatt: 98 384 Revenue Down 142 321 Revenue Up
Sum eiendeler: 402 811 Revenue Up 319 850 Revenue Up
Omløpsmidler: 383 354 Revenue Up 298 439 Revenue Up
Kortsiktig gjeld: 67 528 Revenue Up 62 285 Revenue Down
Egenkapital: 332 394 Revenue Up 255 186 Revenue Up
Aksjekapital: 400 400
Antall ansatte: 35 35

Nøkkeltall

Soliditet: 82,5% Revenue Up 79,8% Revenue Up
Driftsinntekter pr. ansatt: 15 385 Revenue Down 16 156 Revenue Up
Lønnsomhet: 18,3% Revenue Down 25,2% Revenue Down
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 29,6% Revenue Down 55,8% Revenue Down
Likviditetsgrad: 567,7% Revenue Up 479,2% Revenue Up
Regnskap 202412
Driftsinntekter: 538 492
Resultat før skatt: 98 384
Sum eiendeler: 402 811
Omløpsmidler: 383 354
Kortsiktig gjeld: 67 528
Egenkapital: 332 394
Aksjekapital: 400
Antall ansatte: 35

Nøkkeltall

Soliditet: 82,5%
Driftsinntekter pr. ansatt: 15 385
Lønnsomhet: 18,3%
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 29,6%
Likviditetsgrad: 567,7%