Eksporter

Rørleggermester Stian Larsen AS

Finansiell informasjon

Opplysningene kommer fra årsoppgjøret for selskapet med org.nr 999 198 724

* Regnskapstall (×1000) NOK

Regnskap 202412 202312
Driftsinntekter: 7 910 Revenue Up 7 773 Revenue Up
Finanskostnader: 20 Revenue Up 4 Revenue Down
Resultat før skatt: 705 Revenue Up 217 Revenue Up
Sum eiendeler: 2 693 Revenue Up 1 593 Revenue Down
Omløpsmidler: 2 126 Revenue Up 1 490 Revenue Up
Kortsiktig gjeld: 1 348 Revenue Up 1 334 Revenue Down
Egenkapital: 946 Revenue Up 259 Revenue Up
Aksjekapital: 100 100

Nøkkeltall

Soliditet: 35,1% Revenue Up 16,3% Revenue Up
Lønnsomhet: 8,9% Revenue Up 2,8% Revenue Up
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 74,5% Revenue Down 83,8% Revenue Up
Likviditetsgrad: 157,7% Revenue Up 111,7% Revenue Up
Totalkapitalrentabilitet (ROA): 26,9% Revenue Up 13,9% Revenue Up
Regnskap 202412
Driftsinntekter: 7 910
Finanskostnader: 20
Resultat før skatt: 705
Sum eiendeler: 2 693
Omløpsmidler: 2 126
Kortsiktig gjeld: 1 348
Egenkapital: 946
Aksjekapital: 100

Nøkkeltall

Soliditet: 35,1%
Lønnsomhet: 8,9%
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 74,5%
Likviditetsgrad: 157,7%
Totalkapitalrentabilitet (ROA): 26,9%