Eksporter

Karl M Gulbrandsen Stansefabrikk AS

Finansiell informasjon

Opplysningene kommer fra årsoppgjøret for selskapet med org.nr 990 660 514

* Regnskapstall (×1000) NOK

Regnskap 202412 202312
Driftsinntekter: 64 506 Revenue Up 60 634 Revenue Down
Finanskostnader: 173 Revenue Down 188 Revenue Down
Resultat før skatt: 1 586 Revenue Down 3 817 Revenue Up
Sum eiendeler: 24 169 Revenue Up 24 061 Revenue Up
Omløpsmidler: 23 181 Revenue Up 22 997 Revenue Up
Kortsiktig gjeld: 8 904 Revenue Down 10 170 Revenue Up
Egenkapital: 9 960 Revenue Up 9 726 Revenue Up
Aksjekapital: 1 690 1 690

Nøkkeltall

Soliditet: 41,2% Revenue Up 40,4% Revenue Up
Lønnsomhet: 2,5% Revenue Down 6,3% Revenue Up
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 15,9% Revenue Down 39,2% Revenue Up
Likviditetsgrad: 260,3% Revenue Up 226,1% Revenue Down
Totalkapitalrentabilitet (ROA): 7,3% Revenue Down 16,6% Revenue Up
Regnskap 202412
Driftsinntekter: 64 506
Finanskostnader: 173
Resultat før skatt: 1 586
Sum eiendeler: 24 169
Omløpsmidler: 23 181
Kortsiktig gjeld: 8 904
Egenkapital: 9 960
Aksjekapital: 1 690

Nøkkeltall

Soliditet: 41,2%
Lønnsomhet: 2,5%
Egenkapitalrentabilitet (ROE): 15,9%
Likviditetsgrad: 260,3%
Totalkapitalrentabilitet (ROA): 7,3%